4. běh Čeřín

Jsme parta nadšenců, kteří si v dětství užívali tábory a chtějí tu radost a dobrou zkušenost předat dál. Zakládající členové jsou aktivními dobrovolníky Českého červeného kříže, kde jsme se nejen před roky poznali, ale také kde nápad na společný tábor vznikl.

Skrze naší Vandu a její děti, které s KOLTem dospěly, máme to štěstí, že jsme věděli o Čeřínském tábořišti a mohli se připojit jako 4. běh do velké KOLTí rodiny.

Níže naleznete pár slov o nás.

Pavel Oplt

Hlavní vedoucí + práce všeho druhu, zejména ta, co nikdo jiný nechtěl :-)
Kurzy: Práce s nadanými dětmi, Zdravotník, Lektor první pomoci

Vyrůstal jsem na táborech, které jsem si moc užíval a jezdil tak nejméně na tři běhy za rok. Díky skvělým vedoucím, kteří mi byli vzorem, jsem trávil nejen krásná léta plná smíchu, ale naučil se i odpovědnosti, čestnosti a spolupráci, kterou využívám každý den.

I proto jezdím jako vedoucí na tábory, abych nabídl nejen zábavu, která i nám vykouzlí úsměv při vzpomínkách, ale i bezpečné prostředí, kde mají děti prostor se plně rozvinout, získat kamarády a uplatnit svůj potenciál.

Jsem optimista s věčně dobrou náladou, takže mě najdete obvykle se smějícího, obklopeného dětmi při dobrodružné hře. Vyznám se v tábornictví, ale uzly, ach, jsou mou slabinou a pořád mi moc nejdou. Třeba mě to konečně vaše děti naučí a já na oplátku je něco z první pomoci :-)

Jsem aktivním členem Humanitární jednotky ČČK a na tábor jedu za odměnu :-)